Elahi Art Gallery

اهدای لوح سپاس چارسوی هنر به نمایندگی از ۳۱ گالری شهرستانی به نگارخانه الهی رشت

لینک خبر در ایرنا

رشت-ايرنا- گالري الهي رشت در يازدهمين جشنواره هنرهاي تجسمي فجر از بين حدود 50 نگارخانه استاني در كشور بعنوان نگارخانه برتر استاني انتخاب و طي آييني از سوي مديركل مركز هنرهاي تجسمي تقدير شد.

به گزارش ايرنا، نادره حكيم الهي مدير اين نگارخانه گفت : براي تيم نگارخانه الهي هيچ افتخاري بالاتر از اين نيست كه صداي رساي استان گيلان در قالب هنرهاي تجسمي ايران بود و به عنوان نگارخانه ي برتر استاني انتخاب شد.
وي بابيان اين كه با همدلي، بلندترين قله ها را مي توان فتح كرد و به جاي كاستي ها و محدوديت ها بايد بر توانايي ها تكيه كرد اظهار داشت :اين انتخاب مسئوليت ما را دو چندان مي كند و از اين پس با انرژي و توان صد چندان اين مسير را ادامه خواهيم داد.
وي خاطرنشان كرد:از تمام مسئولاني كه در يك سال و نيم گذشته دوست و همراه نگارخانه بودند و از اصحاب رسانه و خبرنگاران عزيز و متعهدي كه صداي نگارخانه ي شهرشان بودند و از هنرمندان و هنردوستان جاي جاي گيلان كمال تشكر را داريم.
حكيم الهي با قدرداني از هنرمندان فعال در اين نگارخانه ياداور شد :بدون مشاركت و همراهي هنرمنداني كه در يك سال و نيم گذشته اين مسير را با هم طي كرديم چنين موفقيتي در بعد ملي حاصل نمي شد.
نگارخانه الهي به مديريت نادره حكيم الهي هنرمند مجسمه ساز كشور از يك سال و نيم پيش در شهر رشت گشايش يافت و در اين مدت ميزبان نمايشگاه هاي متعدد و آثار هنرمندان بسياري بوده و علاوه بر انتخاب بعنوان نگارخانه برتر استانهاي كشور موفق شده بعنوان نماينده نگارخانه هاي گيلان در چهارسوي هنر تهران حضور يابد.
سال
۱۳۹۷